tutaj zlokalujesz swój telefon

Lokalizacja telefonu po numerze przez internet

Lokalizacja telefonu po numerze przez internet

Właśnie zgubiłeś telefon i nie wiesz, jak go odnaleźć, a może chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoje dziecko? Przedstawiamy dwa sposoby, dzięki którym szybko dowiesz się, gdzie znajduje się telefon, który chcesz namierzyć. Dowiedz się, jak przebiega lokalizacja komórki przez numer telefonu i przez internet.

Lokalizowanie telefonu po numerze

Obecnie na rynku istnieje kilka aplikacji, które pozwalają na zlokalizowanie telefonu, a w wielu przypadkach także położenia osoby, która jest w posiadaniu konkretnej komórki. Lokalizacja numeru telefonu jest jednak możliwa, gdy zgubiony telefon jest wyposażony w GPS i posiada dostęp do internetu. Co więcej, aplikacja w czasie rzeczywistym ustala stałą pozycję telefonu i przekazuje ją do telefonu kontrolującego. Typowe aplikacje do namierzania telefonu po numerze to Family Locator, Personal Safety, a także aplikacje Apple i Glympse.

Funkcjonalna lokalizacja numeru telefonu zapewnia dyskrecję!

Lokalizacja po numerze telefonu może przebiegać bez wiedzy osoby śledzonej, ale także można ustalić z dzieckiem czy starszą osobą, że będziemy otrzymywać z jej komórki dokładne informacje na temat tego, gdzie się znajduje. W wielu przypadkach, jak na przykład w sytuacji, gdy osoba cierpi na zaniki pamięci czy też mieszka samotnie w obcym mieście, takie narzędzie pomaga utrzymać bezpieczeństwo i zapobiec wielu przykrym sytuacjom, jak na przykład zaginięcie osoby.

Ile kosztuje lokalizator telefonu po numerze?

W większości przypadków takie aplikacje jak lokalizator telefonu po numerze są darmowe. Opłaty następują dopiero wtedy, gdy będziemy chcieli skorzystać z usług dodatkowych, a więc śledzenia kilku osób naraz. W takich sytuacjach producenci aplikacji naliczają sobie stosowne opłaty. Wiele aplikacji wysyła nam powiadomienia o tym, że określona osoba opuściła dany obszar. To bardzo cenna informacja, zwłaszcza, gdy mieszkamy w wielkim mieście i mamy małe dziecko, które samo wraca do domu. Mając taką aplikację, otrzymujemy informację o tym, gdzie znajduje się nasze dziecko.

Na czym polega lokalizacja telefonu przez internet?

Lokalizacja telefonu komórkowego przez internet jest jak najbardziej możliwa. W darmowy lokalizator telefonu online wyposażone jest popularne konto mailowe Gmail. Wystarczy się na nie zalogować, by móc zlokalizować zagubiony telefon lub osobę, która znajduje się w posiadaniu telefonu. Wiele innych stron internetowych również oferuje tego typu usługi. Warto zapoznać się z ich regulaminem, by zdobyć bardziej szczegółowe informacje na ten temat.

Jak działa lokalizator telefonu online – krok po kroku

 1. Krok pierwszy. Najpierw logujemy się na określone konto, następnie w odpowiednich rubrykach podajemy numer telefonu, którego w danym momencie poszukujemy.
 2. Krok drugi. Następnie otrzymujemy, zwykle w formie mapki geolokalizacyjnej, informacje o położeniu danego numeru telefonu. Cały proces pobierania informacji może przebiegać od kilku sekund do nawet kilku minut, dlatego warto poczekać i uzbroić się w cierpliwość.
 3. Krok trzeci. Telefon jest namierzany za pomocą zawartego w nim GPS, dlatego dane są zwykle dokładne. Wiele lokalizatorów online zastrzega sobie prawo do małych błędów, to znaczy położenie na mapie online może nieznacznie od rzeczywistej lokalizacji o kilkanaście do nawet kilkuset metrów.

Podsumowując, lokalizowanie telefonu bliskich to fundament bezpieczeństwa!

Bezpieczeństwo osób i mienia, a także wyjście ratunkowe w sytuacjach, gdy zgubimy telefon – to dwa największe plusy możliwości jaką jest lokalizowanie telefonu przez numer i przez internet.

9 Odpowiedzi do Lokalizacja telefonu po numerze przez internet

 1. Maciek88 pisze:

  Swego czasu korzystałem z anonimowego namierzania telefonu za pomocą strony http://namierzanie24.pl/ i cały proces zajął maksymalnie 2 minutki. Technologia w dzisiejszych czasach jest bardzo zaawansowana i jak widać dostępna praktycznie od ręki nawet dla przeciętnego kowalskiego 🙂

 2. Piotrula pisze:

  A ja znalazłem metode na tanie i skuteczne namierzanie telefonu, poczytajcie sobie sami co i jak: http://locked.pl/ , wcześniej korzystałem z apek i nie dosć ze jednorazowa usługa była znacznie droższa to jeszcze mało precyzyjna. Nie mówiąc o tym ze musiałem sobie tym zaśmiecać telefon, a namierzanie24.pl nie wymaga ściągania niczego, działa przez przeglądarke. 🙂

 3. Marlena pisze:

  Fajne to namierzanie telefonu, nie wiedziałam w ogóle że jest taka możliwośc a tyu prosze. Przetestuje na moim mężu, ciekawe czy zawsze zostaje po godzinach w pracy czy piwkuje z kolegami hihi. 😛

 4. Wiki95 pisze:

  Zdarzyło mi się skorzystać z usługi namierzanie24.plk i bardzo ją sobie chwale,zero reklam i spamu później jak w przypadku konkurecji, tanio, skutecznie i w pełni legalnie. I to rozumiem! 🙂

 5. Marasek pisze:

  Fajnie że nie trzeba ściągać żadnych apek, zawsze mnie to denerwowało :/

 6. Tom pisze:

  Świetna sprawa z tym namierzaniem, można zrobić fajny żart znajomym 😉

 7. adam pisze:

  To jest na pewno bezpieczne? nie będzie mi naliczyć jakiś opłat?

 8. Lesko pisze:

  Super tekst, wielkie dzięki za polecenie tych stronek do namierzania, bardzo się przyda 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *