tutaj zlokalujesz swój telefon

Proste namierzanie telefonu komórkowego przez internet

namierzanie telefonu komórkowego przez internet

Bardzo często użytkownikom telefonów zdarza się je zgubić lub sprawdzić aktualna pozycje np. gdy dziecko nie wraca do domu o umówionej godzinie. Specjalnie na takie okazje firmy z branży IT zaprojektowały i stworzyły liczne lokalizatory i aplikacje do śledzenia urządzeń. Są bardzo popularne i sprawdzone przez wielu użytkowników. Oceny to zazwyczaj pochlebne komentarze z zachętą do ich zainstalowania. Skąd biorą się te wszystkie pozytywne oceny ? Czy są rzeczywiście prawdziwe ? Jak sprawdzić gdzie jest telefon? Odpowiedzi znajdują się w dalszej części.

Jak namierzyć telefon komórkowy przez internet w bardzo prosty sposób?

Prosta obsługa to również do dodatkowy plus tego przedsięwzięcia. Aby móc skorzystać z tej funkcji wystarczy ściągnąć i zainstalować aplikacje. Z tym procesie poradzi sobie każda osoba, nawet jeśli nie jest fanem nowych technologii. Zastosowanie tego sposobu jest szerokie. Głównie służy ono podczas zagubienia telefonu, gdy gorączkowo przeszukujemy mieszkanie i ostatnio przebyta trasę. Chętnie używają go również rodzice, aby sprawdzić, gdzie znajduje się ich pociecha i formy transportowe, aby zlokalizować swoich pracowników i pojazdy. Rynek oferuje wiele podobnych aplikacji. Różne firmy konkurują ze sobą i prześcigają się w udoskonalaniu takich aplikacji. Głównym czynnikiem, który decyduje o wyborze konkretnej firmy, jest skuteczność i niezawodność głównej cechy, czyli namierzania telefonu. Warto przed decyzją sprawdzić opinie.

Jak działa taka aplikacja? Sposób jest prosty.

W razie potrzeby można zalogować się w serwisie wywołać opcje lokalizacji. W zamian otrzymujemy dokładna lokalizacja na mapie. Dokładność ta wynosi zazwyczaj kilka metrów. To idealny wynik w porównaniu do namierzania telefonu przez operatora za pomocą stacji nadajnikowych. Aplikacje mają też inne funkcje. W razie potrzeby mogą włączyć alarm, wyświetlić tekst na ekranie lub wykasować prywatne dany, aby nie dostały się w cudze ręce.

Lokalizator telefonu online ma dwa wymogi, aby działał dobrze!

 1. Po pierwsze aplikacja musi zostać zainstalowana i skonfigurowana na urządzeniu przed incydentem. Niestety nie da się tego zrobić zdalnie i go odnaleźć.
 2. Drugi wymóg, który trzeba spełnić, aby lokalizator telefonu online przesłał nam aktualną pozycję w telefonu to włączone połączenie internetowe. Do prawidłowego działania potrzebna jest jeszcze włączona komunikacja GPS, ale wiele aplikacji oferuje jej zdalne włączenie. Aktywny internet to jednak obowiązkowy element.

Z drugiej strony w dzisiejszych czasach jesteśmy zalogowani do sieci non stop, chatując ze znajomymi albo sprawdzając pocztę. Jeśli tego nie robimy to przed wejściami na koncerty lub na dyskotekę warto uruchomić takie połączenie. Nieużywane nie wygeneruje kosztów, a w razie utraty urządzenia pozwoli na jego szybką lokalizację.

Podsumowanie

To kolejny przykład na praktyczne wykorzystanie zaawansowanej technologii do ułatwienia życia ludziom. Warto o tym pomyśleć w wolnej chwili, podczas zakupu nowego lub kiedy instalujemy inne aplikacje i jesteśmy już w sklepie. Istnieje również inna alternatywa, o której donosi nam coraz więcej naszych czytelników. Mianowicie coraz częściej otrzymujemy pozytywne sygnały o stronie http://namierzanie24.pl/ dzięki której udaje się Wam namierzyć telefon swój czy swoich najbliższych. Udało nam się aktualnie przetestować już ten serwis i swój pozytywnie zaskoczony test wrzucimy niedługo na stronę!

10 Odpowiedzi do Proste namierzanie telefonu komórkowego przez internet

 1. Julka pisze:

  Teraz już nie trzeba nawet ściągać żadnych aplikacji, wystarczy wejść na strone http://namierzanie24.pl/ i namierzycie telefon po numerze raz dwa, bez żadnych reklam, pobierania danych i innych haczyków.

 2. Goszka pisze:

  Dobrze że o tym piszesz bo szczerze mówiąc po przeczytaniu tego artykułu: http://locked.pl/namierzanie-telefonu/ trochę się przeraziłam. No ale jak widać nie ma o co.

 3. Rafi pisze:

  Nie ma nie ma, takie anonimowe namierzanie telefonu jest skuteczne, legalne i bezpieczne. Sam niejednokrotnie korzytsałem z namierzanie24 i bardzo chwale sobie tempo i precyzyjność tej usługi. Jest gicik.

 4. Miras pisze:

  Super że o tym piszecie, już myślałem że taka opcja jest niemożliwa a co tu dużo mówić, nie jestem pewny czy moja kobita mnie nie zdradza i wolałbym wiedzieć na czym stoję zamiast dawać się okłamywać jak ostatni frajer.

 5. Robert pisze:

  Ja używam strony http://namierzanie24.pl/ działa bardzo fajnie, polecam

 6. Miras pisze:

  Faktycznie działa! I na szczęście fałszywy alarm, jest u rodziców. Chyba najwyższy czas trochę popracować nad zaufaniem heh. ? Ale stronka super, wszystko sprawnie, precyzyjnie bez zarzutów

 7. emil pisze:

  To na pewno nie jest jakieś oszustwo? Dziwne żeby tak łatwo można było namierzyć telefon

  • Romek pisze:

   Też tak myślałem, ale byłem zdesperowany bo zgubił mi się telefon i spróbowałem i wszystko działa super, żadnych opłat mi nie naliczyło ani nic

 8. Karol pisze:

  To jaką stronę do namierzania najbardziej polecacie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *