tutaj zlokalujesz swój telefon

Namierzanie telefonu po numerze na mapie

Namierzanie telefonu po numerze na mapie

Dzisiaj sprawdzimy jak można namierzać telefon po numerze. Możemy wykorzystać taką opcję w różnych sytuacjach, na przykład wtedy, gdy chcemy wiedzieć gdzie są nasi znajomi. Wyobraźmy sobie taką sytuację, że możemy na ekranie telefonu widzieć wszystkich naszych przyjaciół. Dzięki temu możemy na przykład otrzymać powiadomienie, gdy któryś z nich będzie w pobliżu. Możemy wtedy wyskoczyć na szybką kawę albo piwo, bądź po prostu zamienić kilka słów. Śledzenie telefonu jest łatwiejsze niż myślimy, wystarczy tylko się przygotować.

Jak namierzyć telefon po numerze na mapie?

Zlokalizuj numer telefonu na mapie – tylko jak? Na początku musimy pamiętać, że lokalizacja telefonów naszych znajomych musi być przeprowadzona za ich zgodą. Nie ma takiej aplikacji ani strony internetowej, gdzie moglibyśmy zlokalizować absolutnie dowolny numer. To tak nie działa i byłoby nielegalne. Z resztą sami pewnie nie bylibyśmy zachwyceni, gdyby ktoś mógł nas zlokalizować bez naszej wiedzy i zgody.

Zlokalizuj numer telefonu na mapie odpowiednią aplikacją

Namierzanie numeru telefonu przeprowadza się najczęściej za pomocą specjalnych aplikacji, które muszą być zainstalowane na lokalizowanych telefonach. Wykorzystują one sensor GPS urządzenia, dzięki czemu wskazanie pozycji jest bardzo dokładne. Aplikacje te nie zajmują dużo zasobów, ani nie powodują szybkiego rozładowania baterii. Pracują w tle, więc nie przeszkadzają w normalnym używaniu urządzeniu. Śledzenie telefonu odbywa się dzięki aplikacji klienckiej, którą uruchamiamy u siebie. Dzięki temu widzimy na mapie pozycję wszystkich tych, których numery wpisaliśmy na listę i którzy mają u siebie zainstalowane aplikacje umożliwiające poznanie ich pozycji.

Namierzanie telefonu komórkowego gwarantuje bezpieczeństwo

Należy przede wszystkim podkreślić, że namierzanie telefonu komórkowego może być wykorzystywane nie tylko do śledzenia pozycji znajomych. Możemy je wykorzystać choćby po to, by chronić własny aparat przed kradzieżą lub zgubieniem. Gdyby to się stało, wystarczy tylko odpalić naszą aplikację śledzącą na innym urządzeniu, lub wejść na specjalną stronę i przeprowadzić namierzanie telefonu po numerze.

Gdy go wpiszemy, a złodziej nie zdołał unieszkodliwić aplikacji śledzącej, dostaniemy dokładną pozycję na ekranie. Jeśli szybko powiadomimy policję, telefon ma szansę być odnaleziony już za kilka godzin, może przy okazji zdemaskujemy dziuplę przestępców. Możemy też wykorzystać namierzanie telefonu komórkowego po numerze po to, by sprawdzać pozycję naszego dziecka. Dzięki temu będzie ono bezpieczniejsze, a nawet wcale nie musi wiedzieć o tym, że jest śledzone. Aplikacje namierzające są bowiem tak zbudowane, że pracują w tle i użytkownik nawet nie musi o tym wiedzieć. Oczywiście nie możemy w ten sposób śledzić osób dorosłych i niebędących pod naszą władzą rodzicielską.

Aplikacje pozwalające na namierzanie numeru telefonu

Dostępne są do pobrania w oficjalnych sklepach. Niektóre z nich są płatne, ale pamiętajmy, że dzięki temu otrzymujemy o wiele bardziej zaawansowane funkcję niż w ich darmowych odpowiednikach. Wyobraźmy sobie ile korzyści możemy z tego mieć. Lokalizacja znajomych po numerze telefonu jeszcze nigdy nie była tak prosta jak dzisiaj, gdy prawie każdy ma smartfona, który jest swoistym kieszonkowym komputerem. Możemy wykorzystać te zdobycze technologiczne po to, by znacznie uatrakcyjnić swoje życie.

9 Odpowiedzi do Namierzanie telefonu po numerze na mapie

 1. Lucas pisze:

  To nie do końca prawda. Anonimowe namierzanie telefonu jest teraz jak najbardziej możliwe i to w wyjątkowo przystępny i łatwy sposób. Poczytajcie sobie: http://locked.pl/namierzanie-telefonu/ pozdro!

 2. Wojtas pisze:

  Jeżeli cenicie precyzyjne anonimowe namierzanie telefonu koniecznie zobaczcie http://namierzanie24.pl/ , działa ekspresowo i pomaga znaleźć np. skradziony telefon albo sprawdzić czy nasza druga połówka jest z nami wierna. Tylko nie denerwujcie się potem na mnie, jeśli dowiecie się czegoś czego wolelibyście nie wiedzieć ;P

 3. Laurra pisze:

  Czasami musimy namierzyć drugą osobe szybko bo np. nie mamy pewności gdzie jest i czy nie grozi jej niebezpieczenstwo. Wtedy anonimowy lokalizator telefonów może okazać się bardzo pomocny, tym bardziej że policyjne procedury namierzania człowieka po numerze są bardzo powolne!

 4. Wojtas pisze:

  Nie trzeba od razu ściągać apki która pochłonie nam baterie i pamięć. Namierzanie telefonu online – bez aplikacji też jest możliwe. Sam, gdy jest potrzeba, korzystam z locked.pl i gra gitara, wszystko działa elegancko.

 5. Julita pisze:

  To prawda, polecam namierzanie24.pl sprawnie bezpiecznie i anonimowo, nie ma że to tamto.

 6. tom pisze:

  Cześć, zgubił mi się telefon i mam pojęcia co zrobić. Zacząłem czytać o namierzaniu po numerze, ale nie wiem gdzie mogę coś takiego zrobić

 7. woht pisze:

  Dzięki wielkie za ten tekst! Bardzo mi się przydał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *