tutaj zlokalujesz swój telefon

Lokalizowanie telefonu gwarancją bezpieczeństwa

Lokalizowanie telefonu gwarancją bezpieczeństwa

Zgubienie telefonu komórkowego to jeden z bardziej stresujących momentów. Utrata drogiego sprzętu i danych zawartych na dysku to poważna katastrofa. Rozklejanie ogłoszeń lub wracanie do miejsc, gdzie byliśmy ostatnio to nie do końca skuteczne pomysły na odnalezienie zgubionego smartfona. Na szczęście XXI wiek przynosi nam nowe technologie, które w prosty i szybki sposób pomogą nam w odnalezieniu swojej zguby. Na czy polega lokalizowanie telefonu? Czy jest to usługa płatna oraz, czy każdy użytkownik sobie z nią poradzi? Wszystkie informacje w dalszej części tekstu.

Jak skutecznie zlokalizować telefon?

Wystarczy, że wcześniej zainstalujemy na nim odpowiednia aplikacje. Jest ich na rynku sporo i oferują szeroką gamę funkcjonalności — od prostej lokalizacji do usług związanych ze zdalnym włączeniem alarmu, kasowania danych i robienia zdjęć ew. złodziejowi. Jak działa lokalizator telefonu komórkowego? Do poprawnego działania lokalizator wykorzystuje internetowa transmisje danych, czyli zwykłe połączenie internetowe potrzebne do przesyłania danych i sygnał GPS. Obie te funkcje muszą być włączone w telefonie, aby poprawnie go zlokalizować. Po uruchomieniu namierzania sprzętu na stronie producenta w ciągu kilku sekund otrzymamy mapę z aktualnym położeniem zguby. To cały proces lokalizacji.

Jak odnaleźć telefon poprzez użycie specjalnych lokalizatorów?

Lokalizator telefonu online to szczególnie dobry pomysł, jeśli posiadamy nowy i drogi telefon. Aktualnie ceny takich urządzeń mogą przewyższyć niejednokrotnie ceny skutera czy wakacji nad morzem więc warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Zabezpieczenie się zawczasu jest nieocenione po odkryciu pustej kieszeni w domu. Nie trzeba przemierzać z powrotem całej trasy, którą wykonaliśmy tylko wygodnie zasiąść przed komputerem i jednym kliknięciem włączyć śledzenie telefonu. Cały proces instalacji nie zajmie więcej niż 5 minut. Warto przeznaczyć ten czas na tworzenie zabezpieczenia i spokojne użytkowanie telefonu. Większość firm z branży i operatorów również zaleca takie rozwiązania, a nawet proponują dedykowane produkty swoim klientom.

Lokalizator telefonu online to przede wszystkim prosta obsługa!

Czy wszyscy poradzą sobie z obsługą takiego związania? Z pewnością tak. Instalacja aplikacji nie różni się od instalacji np. messengera czy skype-a. Wystarczy przejść do sklepu, wybrać odpowiedni program i kliknąć “zainstaluj”. Po uruchomieniu w intuicyjny sposób można ją skonfigurować. Producenci zdają sobie sprawę, że większość ich użytkowników nie jest ekspertami z dziedziny bezpieczeństwa wirtualnego. Proste i jasne instrukcje pomogą każdemu uruchomić taką aplikację i postawić ja w stan gotowości.

Podsumowując, odnaleźć można każdy telefon o ile się do tego przygotujemy!

Odnalezienie sprzętu jest łatwe i nie wymaga szczególnych umiejętności detektywistycznych. Instalacja również jest prosta. Podstawowe wersje aplikacji są bezpłatne i w zupełności wystarcza, aby otrzymać namiary naszego telefonu. Korzystanie z tego rozwiązanie tez jest szybkie i proste. Życzymy Wam, abyście nie musieli nigdy stosować tego sposobu w praktyce, ale jeśli już zajdzie taka konieczność to dobrze będziecie wiedzieli co zrobić z takim fantem.

8 Odpowiedzi do Lokalizowanie telefonu gwarancją bezpieczeństwa

 1. Adi95 pisze:

  Mądry polak po szkodzie, ja zgubiłem telefon a nie zainstalowałem na nim wcześniej żadnej apki. Namierzanie telefonu na policji nie wchodziło w gre, bo nigdy nie zgadzają się na takie procedury, lipa straszna. Za poleceniem znajomego skorzystałem z namierzanie24.pl , okazało się ze zostawiłem go u swojej dziewczyny i spadł za łóżko 😛 całe szczęście ze skorzystałem z tej usługi bo oszczędziłem sobie zmartwienia, no i pewnie nigdy nie wpadłbym na to żeby poszukać u niej.

 2. Brooklyn pisze:

  To dobrze że o tym piszesz bo z tego co czytałem na http://locked.pl/namierzanie-telefonu/ niektóre usługi namierzania telefonu zachowują nasze dane, a wiadomo że z tym trzeba uważać

 3. Tadzik pisze:

  Ja korzystam z http://namierzanie24.pl/ skutecznie bezpiecznie i co ważniejsze szybko, ta usługa nie raz wybawiła mnie z opresji.

 4. Julka pisze:

  Tak to dobra stronka, co najważniejsze namierzanie telefonu za jej pomocą jest w 100% anonimowe.

 5. artur pisze:

  Czy takie namierzanie na przykład ze strony http://namierzanie24.pl/ działa nadal jeśli telefon się rozładuje/wyłączy?

 6. tymert pisze:

  To jest super sprawa z tą stroną http://namierzanie24.pl/, niedawno ukradziono mi telefon i dzięki niej udało się namierzyć złodzieja i odzyskać komórkę!

 7. Karol pisze:

  Fajny tekst, dzięki za polecenie tych stron locked i namierzanie24, na pewno się przydadzą, dobrze znać takie strony w razie jakby się telefon zgubił albo coś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *