tutaj zlokalujesz swój telefon

Znajdź telefon po numerze bez wychodzenia z domu

Znajdź telefon po numerze bez wychodzenia z domu

Istnieje kilka sposobów lokalizacji telefonu. Przedstawiamy dwa z nich, które można wykonać samodzielnie i przez internet. Jest to bardzo proste i poradzi sobie z nim nawet osoba mało obyta w świecie elektroniki. Jak zatem zlokalizować nasz smartfon? O tym poniżej.

Android pomoże znaleźć telefon po numerze

Pierwszym sposobem jest lokalizacja za pomocą wbudowanego systemu do lokalizacji w androidzie. To zdecydowanie najpopularniejszy system a liczne grono użytkowników androida chętnie korzysta z tego sposobu. Namierzanie telefonu komórkowego przez internet rozpoczyna się od zalogowania na konto Google. Każdy użytkownik chcący korzystać z tego systemu musi dokonać rejestracji, a co za tym idzie otworzyć takie konto.

Aby rozpocząć proces, należy zalogować się konto Google.

Na samym dole jedna z opcji to właśnie opcja namierzania telefonu. Wybierając tę opcję, system przenosi nas do kolejnego okna. Zobaczyć można tam telefony, które posiada użytkownik, które przypisane są do konta. W tym właśnie oknie widnieje przycisk “lokalizacja”. Skorzystanie z tego sposobu jest bardzo proste. Wystarczy go nacisnąć, a po chwili ukaże nam się mapa z dokładną lokalizacją telefonu.

Oprócz podstawowej opcji dostępnych jest kilka innych.

Dzięki nim można telefon zablokować, wykasować dane lub włączyć jego dzwonek. Dźwięk będzie wydobywał się przez 5 minut, nawet jeśli był wyciszony. Wyświetlanie konkretnego tekstu na wyświetlaczu również może pomóc w odzyskaniu urządzenia w razie zagubienia. Choć samo użytkowanie takiego rozwiązania jest proste, to technologia wykorzystywana przy jest dość zaawansowana.

Komercyjne namierzanie telefonu komórkowego przez internet

W podobny sposób działają komercyjne aplikacje prywatnych firm. Oferują one swoje usługi, które również lokalizują telefon. Posiadacze androida i innych systemów mobilnych mogą zainstalować na swoim urządzeniu taka aplikacje. Po jej uruchomieniu i skonfigurowaniu należy udać się na stronę producenta i zalogować. W razie konieczności wystarczy wejść tam ponownie i zażądać lokalizacji telefonu. Następnie otrzymamy mapę z dokładnymi pomiarami. Aplikacje takie są bezpłatne. W niektórych przypadkach — np. za dodatkowe opcje trzeba będzie zapłacić, ale opcje nie mają wpływu na podstawowy mechanizm.

Dokładność, wymogi i skuteczność lokalizatora

Wiele osób wyszukuje w internecie hasła typu “znajdź telefon po numerze” lub “jak znaleźć telefon przez internet”. To zrozumiałe zachowanie, gdyż bardzo często przytrafiają się niemiłe niespodzianki. Aby oba sposoby zadziałały, telefon musi mieć włączony moduł GPS oraz połączenie z internetem. Tylko takie zestawienie gwarantuje namierzenie urządzenia. Dokładność jest bardzo wysoka. GPS sprawia, że możemy otrzymać lokalizacje telefonu z dokładnością do kilku metrów. Skuteczność tego rozwiązania jest również bardzo wysoka. Aplikacji takich nie da się łatwo usunąć, gdyż zazwyczaj działają w ukryciu. Duża skuteczność jest też spowodowana solidnymi produktami, jakimi są takie aplikacje. Producenci bardzo dbają o ich rozwój i zatrudniają najlepszych specjalistów do ich budowy.

Śledzenie czy namierzanie telefonu przez internet jest łatwe i komfortowe.

Należy wcześniej odpowiednio przygotować urządzenie, instalując i konfigurując takie rozwiązania. Poprawnie zabezpieczony telefon można wtedy znaleźć szybko i bezproblemowo.

9 Odpowiedzi do Znajdź telefon po numerze bez wychodzenia z domu

 1. Qbens pisze:

  Ja polecam http://namierzanie24.pl/ ponieważ strona oferuje również dostęp do archiwalnych pingów. To naprawdę się przydaje i to nie tylko wtedy, gdy nie jesteśmy przekonani co do wierności naszego partnera.

 2. Adis pisze:

  Fajny artykuł ale dane są troche nieaktualne, obecnie istnieje już możliwość anonimowej lokalizacji telefonu bez ściągania zżerających pamięc i uciązliwych apek. Polecam np. namierzanie24.pl , tanio, skutecznie, precyzyjnie i bezpiecznie. :))

 3. Hania pisze:

  Ale co? Anonimowe namierzanie telefon u po numerze?? No jasne że jest możliwe! Poczytaj sobie: http://locked.pl/namierzanie-telefonu/ zdziwko co nie?

 4. Laura pisze:

  I bardzo dobrze, taka usługa namierzania telefonu jest potrzebna np. wtedy gdy martwimy się o bezpieczeństwo naszego dziecka. Trochę kontroli, oczywiście z umiarem, czasami jest potrzebne.

 5. Tomek pisze:

  Co wy gadacie że takie rzeczy są teraz możliwe, aż strach wychodzić z telefonem z domu. 😛

 6. Lopez pisze:

  Super strona i tekst, zawsze dobrze znać taką stronę w razie jakby się telefon zgubił albo został ukradziony

 7. Romek pisze:

  Jak korzystać z tych stron?

 8. czarek pisze:

  Mi bardzo przydała się strona http://locked.pl/namierzanie-telefonu/, telefon zgubił mi się gdzieś w parku, ale dzieki namierzaniu udało się go znaleźć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *